Žiarskym Mladým technikom sa stala Ema Rajčanová
V stredu 17. mája sme spoznali víťazov ďalšieho ročníka súťaže Mladý technik, ktorú Centrum voľného času organizuje od roku 2007. Porota hodnotila 121 prác.
Víťazi jednotlivých kategórií
MŠ na Ul. Dr. Janského
Kategória deti do 6 rokov – jednotlivci
- stavebnicové práce a lego stavby: Ella Vanková - Elinkin útulok pre psíkov
- výrobky z papiera, kartónu: Félix Mokroš - Veselá Mandala
- výrobky z kovu: Adam Orihel - Sovičky
Kategória deti do 6 rokov – kolektívne práce
- stavebnicové práce a lego stavby: Matej Oswald, Adam Molnár –Stroje na kolesách
- výrobky z papiera, kartónu: Ľudmila Paššáková, Matej Kicko, Alica Kubisová – Pec na pizzu
- výrobky z dreva: Peter Gregor, Hana Kminiaková - Melóny
- výrobky z kovu: Matias Rajčan, Félix Mokroš – Kvety
- modelárske výtvory: Oskar Kohl, Matias Rajčan – Moja záhradka
Kategória deti do 6 rokov – duo tím – spolupráca detí a rodičov
- výrobky z dreva: Laura Debnárová a rodič – Žirafa
- výrobky z papiera, kartónu: Adam Orihel a rodič – Gitara
- výrobky z kovu: Matej Krnáč a rodič – Delfíny
- modelárske výtvory: Lukáš Brestovanský a rodič – Vojenské lietadlo
Víťazi I. stupňa ZŠ - EXPLORE
Kategória – jednotlivci
- stavebnicové práce a lego stavby: Dominik Drieňovský – Mesto budúcnosti
- výrobky z dreva: Erik Nyitrai – Krmítko
- výrobky z papiera, kartónu: Larisa Ďurčová – Domček
- modelárske výtvory: Maxim Bednárik – Domček na lúke
- technická hračka, učebná pomôcka: Sofia Imrišová – Násobilka
- skladanie origami: Silvester Rajčan – Čarovná krajina
Kategória – kolektívne práce
- stavebnicové práce a lego stavby: Maroš Gáfrik, Samuel Florovič – Vlaková stanica
- výrobky z dreva: kolektív 4. B, ZŠ na Ul. M. R. Štefánika – Rozprávkové mestečko
- výrobky z papiera, kartónu: kolektív 3. A, ZŠ na Ul. M. R. Štefánika – Mesto snov
- modelárske výtvory: Vratko Janek, Eliška Janoková – Ponorka
- technická hračka, učebná pomôcka: Lukáš Košta, Tomáš Páleník, Matúš Schveigert – Krmítko pre mačky
- skladanie origami: Sabina Miklová, Emma Ihradská – Záhon s tulipánmi a motýľmi
Kategória – duo tím – spolupráca detí a rodičov
- výrobky z dreva: Lucia Beňová a rodič Zdenko Beňo - Farma
- výrobky z papiera, kartónu: Soren Brenkus a rodič – Počítač
- modelárske výtvory: Matej Grznár a rodič – Mačka
Víťazi II. stupňa ZŠ - DECIDE
Kategória – jednotlivci
- stavebnicové práce a lego stavby: Katarína Luptáková - Stroje a zariadenia
- výrobky z dreva: Andrej Krajčov - Vozík
- výrobky z papiera, kartónu: David Hlaváč – Dom na stračej nôžke
- výrobky z kovu: Shelly Janoková - Horor party
- modelárske výtvory: Diana Ďurčová - Hríbová chalúpka
- technická hračka: Adam Bungyi – Automatické zavlažovanie rastlín
- skladanie origami: Juliana Tölgyesiová - Kvety
- technická úloha/zadanie – Jana Mlynárová - premostenie
Kategória - kolektívne práce
- stavebnicové práce a lego stavby: Michal Német, Timotej Urblík - Zbraň
- výrobky z dreva: Nelly Urblíková, Nina Šištíková - Rozhľadňa
- modelárske výtvory: Juraj Danko, Matúš Očovan, Jerguš Filus, Orest Havryliuk - Sopka
- skladanie origami: Viktória Júdová, Ema Urgelová – Drak
Kategória – duo tím – spolupráca detí a rodičov
- výrobky z dreva: Matej Osvald a rodič - Panáčikovia
- výrobky z kovu: Norbert Vnučko a rodič – Meč
- modelárske výtvory: Lilian Wagnerová a rodič – Ruka z Adamsovcov
- technická hračka: Nelly Tonhajzerová a rodič - Ekodom
Video
Komentáre
Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.