Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

V Žiari otestovali viac ako 7900 ľudí

Dátum: 01.11.2020
Autor: Info Žiar nad Hronom
Počet videní: 430
V Žiari otestovali viac ako 7900 ľudí

Oznámil to krátko po skončení primátor Antal

Primátor Peter Antal sa vyjadril k víkendovému celopošnému testovaniu na Covid19 a tiež zverejnil zatiaľ neoficiálne výsledky.
 
"Pred pol hodinou sa zatvorili odberové miesta aj v našom meste a výsledky ukazujú, že naše mesto nie je na tom zle, zdravotníci zistili 22 pozitívnych odberov. Aj po pripočítani pozitívnych prípadov zistených pri testoch v spoločnosti Slovalco a v nemocnici Svet zdravia, sme stále v nízkych číslach. Verím a dúfam, že o týždeň nebude dôvod na opakovanie testov v našom meste." zverejnil primátor Žiaru Peter Antal
 
"Chcel by som sa touto cestou poďakovať mojim kolegom, ktorí celý týždeň a najmä celý tento víkend pracovali na tom, aby táto veľká akcia bola úspešná a aby testovanie bolo zabezpečené po všetkých stránkach. Bol to veľký tím ľudí, ktorí museli odsunúť svoju robotu a venovali sa takmer výlučne tejto akcii. Avšak chcel by som vyzdvihnúť najmä prednostu MsÚ Juraja Miškoviča a Zuzanu Beliančinovú, ktorú nakoniec museli "počúvať" aj vojaci a ktorí boli "veliteľmi" ostatných kolegov. Dokázali sme, že nie je žiadna akcia, ktorú by sme nedokázali zvládnuť. Ste super!" nešetril chválou primátor Antal.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.