Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Firma z regiónu dodáva zdarma bagety pre zdravotníkov či policajtov

GALÉRIA
Dátum: 16.04.2020
Autor: Info Žiar nad Hronom
Počet videní: 2342
Firma z regiónu dodáva zdarma bagety pre zdravotníkov či policajtov

Je to poďakovanie za prácu počas krízy

Spoločnosť Grotto je na trhu už 22 rokov a je držiteľom niekoľkých certifikátov s najprísnejšími požiadavkami na hygienu a kvalitu.

Za roky fungovania vybudoval majiteľ modernú potravinársku fabriku, kde pri výrobe používajú najmodernejšiu strojnú technológiu. Spoločnosť sa nachádza v našom regióne, kde zamestnáva viac ako 100 ľudí priamo z regiónu.
Firma zareagovala na situáciu okolo koronavírusu a už niekoľko týždňov poskytuje svoje výrobky zdarma v dohodnutých množstvách ľuďom, ktorí sú takpovediac v prvej línií, či už pre lekárov a zdravotné sestry vo Fakultnej nemocnici F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici, pre Nemocnicu v Žiari nad Hronom, Domov dôchodcov Nádej Janova Lehota, ale aj členom Záchrannej služby v Bratislave  či príslušníkom Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Žiari nad Hronom.

Firma  oslovila aj Ministerstvo vnútra SR a prejavila záujem dodávať čerstvé bagety zdarma tiež do karanténnych centier.

„ V súčasnej situácii radi pomôžeme aspoň touto formou a chceme tak vyjadriť poďakovanie tým, ktorí sa o nás všetkých snažia postarať a chrániť nás “ povedala  generálna riaditeľka spoločnosti Grotto Mgr. Dana Vágnerová.

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.