Milovníci dobrej zábavy a hudby z okolitých domovov dôchodcov a domovov sociálnych služieb sa už po štvrtý krát stretli pri príležitosti „Fašiangového plesu seniorov“. Po roku sme tak opäť oprášili plesové róby a išli sa zabaviť.Pri príchode sme boli obdarovaní sladkými mafinkami, ktoré ladili k celkovej valentínskej výzdobe sály. Slávnostné popoludnie zahájila svojim príhovorom naši pani starostka Ing. Božena Kováčová, poslankyňa NR SR Mgr. Viera Šedivcová a pán farár ICLic. Ing. Ľudovít Frindt. Krv v žilách zúčastnených hostí rozprúdili svojim tancom naši najmenší kamaráti – deti z materskej školy. Nechceli sme sa dať zahanbiť , a tak sme si zatancovali do rytmu skupiny Vega, ktorá nám veselo vyhrávala. Po dobrej tancovačke sme troška vyhladli, a tak sme si pochutnali na prichystaných dobrôtkach. Hurky, klobásky, moravské koláčiky, cesnačky a kávička nás posilnili natoľko, že sme vydržali tancovať až do neskorých večerných hodín. Ako pamiatku na tento deň si každý klient odniesol tombolu a veľa pekných spomienok. Ďakujeme všetkým, ktorí pripravovali toto nádherné popoludnie a všetkým, ktorí prišli medzi nás.


Pridal: DSSnádej Kategória: DSS a DD Nádej, Utorok 04 marec 2014 - 23:40:03, Prečítané: 13500x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
http://www.tvziar.tv/news.php?cat.28

Video k správe
Dobré Slabé
52 %

Nie sú nahraté žiadne obrázky

Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Oskar bez bariér pre Janovu Lehotu

Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) každoročne organizuje prestížne podujatie Oskar bez bariér. Nominovaná bola aj neďaleká obec. Včera sa rozhodlo.

Netradičná kapustnica v domove

Varenie vianočnej kapustnice pre svojich seniorov pripravili aj v Domove sociálnej starostlivosti Nádej v Janovej Lehote. Recept doniesla starostka.

Nádej v športovom duchu

Zapojili sme sa do akcie, ktorou celý týždeň žili občania našej dediny: „Týždeň športu v Janovej Lehote.“ Každý deň sme sa venovali inému druhu športového vyžitia.

Športový deň seniorov

Prázdniny sú tu a my sme sa rozhodli začať ich aktívne, s plným športovým nasadením.

Posedenie pri čaji s ruskou speváckou divou Ninou Dilon

V utorok 17. marca 2015 sme sa stretli vo vyzdobenej sále obecného úradu. Všetci sme netrpezlivo čakali na hlavného hosťa večera, ktorým bola ruská spevácka diva Nina Dilon.

Janova Lehota má novú Nádej - pozrite VIDEO

Dňa 10.11.2014 slávnostne otvorili nové Špecializované zariadenie "Nádej" pre ľudí s Alzheimerovou chorobou a rôznych druhov demencií. Pozrite, ako to v zariadení vyzerá, ako bude o nich postarané  a koľko zaplatí rodina za mesiac.

49 %

Aktívne starnutie

Jeseň života sa dá prežiť aktívne, plnohodnotne, bez nudy a pocitu zbytočnosti. Takto žijú aj naši klienti.

Tešíme sa z nového auta

Klienti DSS a DD Nádej sa tešia z nového autíčka. Na výlety či vyšetrenia budú cestovať pohodlnejšie v aute prispôsobenom ich potrebám.

Slivkový deň - pridané VIDEO

V stredu 20. augusta bol v domove dôchodcov a sociálnych služieb Nádej v Janovej Lehote modrý, slivkový deň.

52 %

Rádio "Nádej"

Klienti DSS a DD Nádej v Janovej Lehote sú mimoriadne kreatívni, čo potvrdzuje ďalšia aktivita, ktorú v zariadení uviedli do praxe začiatkom mesiaca.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://www.studiolafemme.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 81 Komentáre: 0
Predošlé ankety