O tom, že sa dá slnečná sobota využiť veľmi užitočne ste sa mohli presvedčiť 24.3.2012 v obci Trnavá Hora.Aby školáci nezaostali za "dospelákmi", tiež sa zapojili do jarného upratovania vo svojej obci.. Ráno s hrabličkami, motykami , s dobrou náladou, ale hlavne s chuťou vyčistiť  okolie našej školy prišlo 38 žiakov a 10 dospelých. Ako usilovné mravce sa pustili do hrabania lístia, zbierania, plastov, papierikov, okopávania záhonov. Náročnejšie chlapské práce vzali do svojich rúk žiaci 8.a 9.ročníka,ktorí  odviedli  priadny kus roboty. Okrem pani učiteliek a prevádzkových zamestnancov  prišli na pomoc mamičky  i staré mamy. Všetkým, ktorí prišli vyčistiť a upraviť areál našej ZŠ patrí veľké ĎAKUJEM! 

/kh/


Pridal: Nataška Kategória: ZŠ Trnavá Hora, Streda 28 marec 2012 - 01:39:04, Prečítané: 4677x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Fotogaléria k správe
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Lúčili sa so ZIMOU a privítali JAR

Dlhoročnou tradíciou v obci Trnavá Hora je vynášanie Moreny. Ani tento rok na to nezabudli žiaci základnej a materskej školy. Napriek nepriaznivému počasiu sa spoločne rozhodli rozlúčiť so zimou tak, ako sa patrí.

Mami, ľúbime ťa

Druhá májová nedeľa je každoročne venovaná všetkým mamám .Žiaci zo ZŠ Trnavá Hora si uctili svoje mamičky a staré mamy už vo štvrtok 10.mája.

Popoludnie so ZUMBOU

Rozhýbať telo po zime je niekedy dosť náročné. O tom sme sa presvedčili s cvičiteľkou ZUMBY Zuzkou Kucejovou, ktorá prišla medzi deti do školy v Trnavej Hore.

Vynášanie MORENY

S príchodom jari a teplých slnečných lúčov nastupuje radostnejšie obdobie, ktoré je vyjadrené v mnohých detských piesňach, hrách, riekankách a zvykoch.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://skin-visage.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 81 Komentáre: 0
Predošlé ankety