Základná škola s materskou školou Lutila pozýva budúcich prvákov a ich rodičov na zápis do prvého ročníka, v stredu 5. februára o 15.30 h.ČO PONÚKA LUTILSKÁ ŠKOLA?
• Naša škola ponúka vyučovanie anglického jazyka už od 1. ročníka bezplatne v rozsahu 2 vyučovacie hodiny týždenne. Vyučuje p. uč. Mgr. Simona Kyselová.
• Nízky počet žiakov umožňuje individuálny prístup.
• Naša škola je školou rodinného typu, kde sa snažíme a učíme pomáhať si jeden druhému. Všetci sa navzájom veľmi dobre poznáme a preto aj deti, ktoré nastúpia do prvého ročníka nemajú problémy s adaptáciou a spoznávaním, či už priestorov, spolužiakov alebo učiteľov.
• Máme v ponuke aj celkom pestrú krúžkovú činnosť: tvorivé dielne (pod vedením p. uč. Janky Knoppovej v rámci školského klubu), výuka hry na flautu (pod vedením p. uč. Evky Branickej) a v rámci Školského klubu detí sa snažíme s deťmi čo najviac využívať a praktizovať hlavne pohybové aktivity (v zimnom období sánkovanie, korčuľovanie, v letnom období hry vo vonkajšom areáli školy a na tenisových kurtoch v Lutile).
• Deti našej školy majú zabezpečený dozor dopoludnia v čase od 6,30 hod. do 7,45 hod. a popoludní od 14,30 hod. do 16,00 hod. v priestoroch MŠ.
• Deti majú možnosť využívať 7 počítačov  pripojených na internet, služby obecnej knižnice a nakoľko sú tieto miestnosti v priestoroch našej školy, sú im k dispozícii každý pracovný deň aj v čase trávenom v školskom klube.
• Zdarma "štartovací balíček" pre prváka (pracovné zošity, predpisové písanky, zošity, ceruzka, pero a malé prekvapenie) - sponzorský dar OcÚ Lutila.
Na zápis je potrebné doniesť rodný list dieťaťa, platný občiansky preukaz rodiča alebo zákonného zástupcu dieťaťa.

Zdroj: www.lutila.sk


Pridal: Tomas Gemza Kategória: Lutila, Pondelok 03 február 2014 - 10:29:56, Prečítané: 4062x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Fotogaléria k správe
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Starosta vás pozýva na lutilský jarmok

Pokiaľ milujete jarmoky, tak si nenechajte ujsť ten zajtrajší v susednej Lutile.

Lutilu zaplnili poľovnícki trubači

V sobotu 7. júna sa v Lutile súťažilo v hre na lesnicu a poľovnícky roh. Okrem slovenských trubačov prišli aj dva súbory z Čiech.

47 %

V Lutile budú hrať na lesnicu a roh

V Lutile na námestí bude v sobotu 7. júna celoslovenská súťaž v hre na lesnicu a poľovnícky roh. Záštitu nad akciou prevzal starosta obce Ján Pružina.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://www.studiolafemme.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 81 Komentáre: 0
Predošlé ankety