V posledných dňoch ste mali možnosť stretnúť v uliciach nášho mesta dobrovoľníkov so žltými pokladničkami a žltými odznakmi s logom zbierky - Hugom. Dobrovoľníkmi sa stali študenti základných a stredných škôl zo Žiaru nad Hronom. 

V našom meste pomáhalo so zbierkou občianske združenie Okáčik. Od stredy 13.11 do piatku 15. 11. pomáhali pri verejnej zbierke. Mimochodom, zbierka prebieha počas celého roka, darovať peniaze môžete aj online, alebo jednoducho SMSkou.

Všetky vyzbierané peniaze putujú na pomoc pre telesne, alebo inak hendikepované deti.  Momentálne je vyzbieraných za celé Slovensko približne 8933€. Zbierka sa koná v 72 mestách a vykonáva ju viac ako 1900 dobrovoľníkov. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke zbierky Hodina deťom.

Dúfame, že aj vy ste prispeli v rámci svojich možností na dobrú vec. Atmosféru zbierku v našom meste vám priblíži fotogaléria pod článkom.


Pridal: MartinProcka Kategória: OZ Okáčik, Piatok 15 november 2013 - 16:24:44, Prečítané: 4251x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Fotogaléria k správe
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

BK Mikuláš v Okáčiku

Žiarske občianske združenie Okáčik pracuje už od roku 2003 a je špecifické tým, že spája vo voľnočasových aktivitách rôzne deti, pričom sa zameriava na tie zdravotne a sociálne znevýhodnené. V sobotu 6. decembra mali v Okáčiku slávnostnú udalosť, keď privítali Mikuláša. My vám program ponúkame v cykle bez komentára.

47 %

Okáčik spúšťa tri nové projekty

Už tento piatok teda 20. júna spúšťa občianske združenie Okáčik zo Žiaru nad Hronom tri projekty Slovenského inštitútu mládeže IUVENTA Komprax – kompetencie pre prax, ktoré sú spolufinancované zo zdrojov EÚ. Projekty pripravili v spolupráci s pracovníkmi OZ Okáčik dobrovoľníčky, ktoré baví a napĺňa práca s deťmi.

Občianske združenie Okáčik.

Občianske združenie pôsobiace na území nášho mesta rozbieha nový projekt. Jeho cieľom je predovšetkým pomôcť zdravotne znevýhodneným deťom a ich rodinám začleniť sa do farebného sveta zdravých ľudí.

53 %

ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://skin-visage.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 82 Komentáre: 0
Predošlé ankety