Vo štvrtok 18.júla zahynul pri autonehode žiarsky mestský policajt. Informáciu, ktorú zverejnil na svojej stránke mestský úrad vám prinášame.S hlbokým zármutkom sme prijali správu, že nás vo štvrtok 18.7.2013 po tragickej autonehode navždy opustil náš kolega, člen Mestskej polície, Jaroslav Mališ vo veku 30 rokov.
 
Na Mestskej polícii pracoval od roku 2006, kde zastával pozíciu inšpektora. Svoju prácu a úlohy si plnil vždy svedomite, bol technický typ, na starosti mal aj kamerový systém a fotopascu.
 
S úctou spomínajú kolegovia.

 

Podľa našich a neoficiálnych informácií boli v aute, ktoré havarovalo na Turčeku traja muži. Najmladší bol vodič a má iba zlomenú ruku, spolujazdec Pavel.H. je v kritickom stave v nemocnici v Martine. Jaroslav Mališ sedel pri havárií v zadu.

Keďže sme sa s Jaroslavom Mališom dlhé roky stretávali pri natáčaní rôznych reportáží dovoľuje si aj televízia ATV vyjadriť úprimnú sústrasť rodine.

 

Zdroj:mestoZH,foto:mestoZH


Pridal: Nataška Kategória: Spravodajstvo, Piatok 19 júl 2013 - 14:29:14, Prečítané: 3526x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Rozšírenie stránkových dní a stránkových hodín na polícií

Ak si potrebujete vybaviť vodičáky, pasy, občianske preukazy či rôzne prepisy, polícia má pre vás dobrú správu. Od 1.decembra rozšírila nielen stránkové hodiny ale aj stránkové dni. Tí z vás, ktorí v tento deň náhodou zablúdili na žiarsku políciu boli milo prekvapení prázdnymi chodbami a teda aj rýchlosťou, akou boli vybavení. Pretože málokto o rozšírených otváracích hodinách vedel.

 

 

Advent 2016

Tento rok pripadla prvá adventná nedeľa na 27.novembra.V mnohých krajinách sa Adventu nevenuje veľká pozornosť. Je to však obdobie, kedy kresťania očakávajú významnú udalosť akou je narodenie Ježiša. O význame adventu vám povie diakon žiarskej farnosti pán Štefan Paľúch.

Žiar nám starne

Vedúca odboru starostlivosti o obyvateľa Monika Minárová na poslednom mestskom zastupiteľstve informovala poslancov aj o tom, že žiarčania starnú.

Rýchle správy 48/2016

V nasledujúcich minútach vám prostredníctvom Rýchlych správ prinášame stručné informácie o dianí v meste:1.Súťaž vo varení vianočnej kapustnice, 2.Koncert Ľubice Rybárskej v Kostole Povýšenia sv.Kríža, 3.Mikuláš na Námestí MS, 4.Živý stromček na N8mestí MS už stojí, 5.Nová tržnica na Námestí, návrh mesta.

Rýchle správy 47/2016

V nasledujúcich minútach vám prostredníctvom Rýchlych správ prinášame stručné informácie o dianí v meste: 1.Radnica postavila na Kortíne plot 2.Opravujú sa výtlky pred zimou 3.Osadenie vianočného stromčeka 4.Vianočné trhy 5.Venčenie psíkov s Ivkou Kováčovou

Na Jednotke učila vedkyňa z Lausanne

Na základnej škole patrila k najlepším, dnes pracuje vo Švajčiarsku a uplynulý týždeň učila súčasných žiakov Jednotky.

Tržnicu chce mať radnica na námestí

Žiarska radnica chce mať mestskú tržnicu v centre mesta. Čo vy na to?

Pripravte kotlíky, bude sa variť kapustnica

V polovici decembra sa budú na Námestí Matice slovenskej pretekať kuchári, kto navarí najlepšiu vianočnú kapustnicu. Ak si myslíte, že váš recept je ten najlepší, prihláste sa a žiarčania ochutnajú.

Rýchle správy 46/2016

V nasledujúcich minútach vám prostredníctvom Rýchlych správ prinášame stručné informácie o dianí v meste: 1.Osvetlené prechody pre chodcov, 2.Pavilón v parku Š.Moysesa sa bude rekonštruovať 3. Pozvánka na Stredoškoláka

V Žiari v sobotu večer horelo

Na Partizánskej ulici v Žiari dnes zasahovali hasiči.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.rmr-stav.sk/
Žiar nad Hronom aktuálne
Dnes je 17°C a 0
Zajtra bude 14°C až 25°C a Búrky
Pozajtra bude 15°C až 28°C a Lokálne búrky
Predpoveď počasia na ďalšie dni
Pohotovosť má lekáreň: Nukleus, od 20,00 do 21,00 hod.
Adresa: Sládkovičova 8
Telefón: 045 / 672 34 64
Pohotovosti lekární na ďalšie dni
Žiadne nastávajúce udalostiKompletný kalendár akcií
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame: Prajeme Vám dobrú chuť!
http://www.biopedikura.sk/
TOP 10
http://www.priamademokracia-pd.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Nová mestská tržnica na predaj ovocia a zeleniny má stáť na Námestí Matice slovenskej v časti pri Tatra banke

Súhlasím

Nesúhlasím

Neviem

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 25 Komentáre: 0
Predošlé ankety