Vo štvrtok 18.júla zahynul pri autonehode žiarsky mestský policajt. Informáciu, ktorú zverejnil na svojej stránke mestský úrad vám prinášame.S hlbokým zármutkom sme prijali správu, že nás vo štvrtok 18.7.2013 po tragickej autonehode navždy opustil náš kolega, člen Mestskej polície, Jaroslav Mališ vo veku 30 rokov.
 
Na Mestskej polícii pracoval od roku 2006, kde zastával pozíciu inšpektora. Svoju prácu a úlohy si plnil vždy svedomite, bol technický typ, na starosti mal aj kamerový systém a fotopascu.
 
S úctou spomínajú kolegovia.

 

Podľa našich a neoficiálnych informácií boli v aute, ktoré havarovalo na Turčeku traja muži. Najmladší bol vodič a má iba zlomenú ruku, spolujazdec Pavel.H. je v kritickom stave v nemocnici v Martine. Jaroslav Mališ sedel pri havárií v zadu.

Keďže sme sa s Jaroslavom Mališom dlhé roky stretávali pri natáčaní rôznych reportáží dovoľuje si aj televízia ATV vyjadriť úprimnú sústrasť rodine.

 

Zdroj:mestoZH,foto:mestoZH


Pridal: Nataška Kategória: Spravodajstvo, Piatok 19 júl 2013 - 14:29:14, Prečítané: 2211x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Opravujú cestu I. triedy

Vyťažený úsek cesty I. triedy medzi Kremnicou a Starou Kremničkou začali v týchto dňoch rekonštruovať.

Z rokovania zastupiteľstva vyberáme

V úvode rokovania ozrejmil primátor dôvody prečo nebude zastupiteľstvo rokovať o odpredaji pozemkov, ktoré majú slúžiť na výstavbu garáží.

Polícia bude mať ďalšiu akciu

V uplynulom týždni si na vodičov posvietili policajti v rámci dopravno-preventívnej akcie nazvanej "Rýchlostný maratón". Teraz oznámili termín ďalšej osobitnej kontroly.

Podvodníci úradovali v našom regióne

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici dnes informovalo o začatí dvoch trestných stíhaní, prečinom je pritom v oboch prípadoch okradnutie starších ľudí. Dôchodcovia v našom regióne by si preto mali dávať pozor!

V parku pribudne piknik zóna

Park Štefana Moysesa v týchto dňoch prechádza úpravou. Mestská spoločnosť Technické služby Žiar nad Hronom, s. r. o., buduje v parku zvláštnu zónu, ktorá má rozšíriť možnosti trávenia voľného času v parku.

Súkromná spoločnosť investuje do kúpaliska

Mobilný operátor, ktorý v týchto dňoch vo viacerých častiach mesta realizuje výkopové práce za účelom rozšírenia telekomunikačnej siete, investuje nemalé finančné prostriedky aj do mestského kúpaliska.

Časť Kremnice zostala bez prúdu

Kremničanov v pondelok 20. apríla doobeda potrápil výpadok elektrickej energie.

Rozprávkové javisko zaujalo malých aj veľkých

Pohronské osvetové stredisko v spolupráci s Mestským kultúrnym centrom v Žiari nad Hronom pripravili regionálnu prehliadku dramatickej tvorby detí a dospelých, ktorá sa uskutočnila 17. a 18. apríla.

EURÓPSKY IMUNIZAČNÝ TÝŽDEŇ

Očkovať či neočkovať proti tetanu, detskej obrne, čiernemu kašľu, osýpkam či ružienke. MUDr. Eva Striežová z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva vám povie, ako sme sme na tom v našom okrese a či nám hrozia lokálne epidémie.

Vodiči pozor, polícia má akciu!

Polícia v dňoch 16. a 17. apríla pripravila rozsiahlu dopravno-preventívnu akciu, ktorú nazvali "Rýchlostný maratón". Táto policajná akcia je zameraná najmä na dodržiavanie maximálnej povolenej rýchlosti.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.coop.sk/sk/zakaznik/akcie-a-aktualne-kampane/milionty-zakaznik
Žiar nad Hronom aktuálne
Dnes je 20°C a Polooblačno
Zajtra bude 4°C až 18°C a Prehánky
Pozajtra bude 2°C až 16°C a Polooblačno
Predpoveď počasia na ďalšie dni
Pohotovosť má lekáreň: Lekáreň Dr. Max 1
Adresa: Sládkovičova 13
Telefón: 045 / 672 33 45
Pohotovosti lekární na ďalšie dni
Obedné menu na dnes zverejnilo:
5 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame: Prajeme Vám dobrú chuť!
http://www.gmschool.eu/
TOP 10
http://www.25marec.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Chcete, aby v meste fungoval mestský rozhlas?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 247
Predošlé ankety