Polícia v Banskobystrickom kraji upozorňuje vodičov, že na šmykľavej vozovke treba maximálne zvýšiť opatrnosť a šoférovanie v takýchto podmienkach si vyžaduje aj maximálne sústredenie a pozornosť. Prečítajte si, ako to vyzeralo dnes do 18. hodiny na našich cestách.

 

 Polícia opakovane pozorňuje vodičov, že v Banskobystrickom kraji je stále poľadovica na všetkých cestách a vznikajú kolízne situácie. Prevažne ide o škodové udalosti, ktoré sú bez zranenia, bez alkoholu a s nižšou škodou. Od 12. do 18. hodiny polícia riešila na našich cestách 4 dopravné nehody a 9 škodových udalostí, ktoré sa stali v dôsledku poľadovice. Opäť vodičov vyzývame k väčšej opatrnosti pri šoférovaní, nakoľko aj v týchto chvíľach polícia na cestách dokumentuje ďalšie nehody a škodové udalosti.
 


Pridal: Nataška Kategória: Spravodajstvo, Nedeľa 20 január 2013 - 18:48:06, Prečítané: 325x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Práce na oddychovej zóne napredujú

Projekt modernej oddychovej zóny na sídlisku Centrum II nadobúda reálne rozmery. Práce úspešne pokračujú.

Počasie aj tento rok prekvapilo

Nadpriemerné teplá. Aj tak sa dá stručne charakterizovať ráz počasia na Slovensku, ale aj v Žiari nad Hronom, v roku 2014. Navyše, aj samotných meteorológov prekvapila intenzita a úhrny zrážok augustových búrok.

50 %

Splnomocnenec v Žiari

V utorok 5.augusta sa cestou do Banskej Bystrice v Žiari zastavil Peter Pollák, splnomocnenec vlády SR pre rómske komunity. Na mestskom úrade sa neformálne stretol s viceprimátorm Emilom Vozárom, prednostkou úradu Marianou Páleníkovou a vedúcou starostlivosti o obyvateľa Monikou Minárovou.

Nočná búrka spustošila hokejový štadión

V noci na 14. augusta sa aj cez Žiar prehnala prudká búrka. Hokejový štadión po nej ostal zaplavený a pod nánosmi bahna.

Centrum zhodnocovania odpadov - horúce novinky

O posune v tomto projekte, na ktorom sa po roku začalo opäť pracovať, informovali na tlačovej besede za účasti primátora a právnych expertov.

Ako ste tento rok dovolenkovali

Letné obdobie dovoleniek sa pomaly ale isto chýli k svojej poslednej štvrtine. V uliciach nášho mesta sme sa preto pýtali na to, ako dovolenkovali, či ešte budú dovolenkovať Žiarčania.

46 %

Svetový deň ľavákov: 13. august

Považujú sa za výnimočných a ojedinelých, majú dokonca svoj vlastný deň, ktorý oslavuje ich odlišnosť. V priemere žijú o 9 rokov kratšie, ako zvyšok populácie, pretože kvôli svojej odlišnosti, sa im počas života pritrafí oveľa viac nehôd, ktoré na nich číhajú v tomto “pravoruko“ orientovanom svete. Sú považovaní za kreatívnejších, no zároveň majú väčšie sklony k schizofrénií, koktaniu či detskému autizmu. V minulosti sa označovali ako nešikovní ba až menejcenní. Násilnými praktikami sa ich snažili preorientovať, no tieto snahy nemali skoro žiadnu úspešnosť. Majú špeciálne nástroje, ktoré im majú uľahčovať život. O kom je reč? O ľavákoch!

Stav kúpalísk a vodných plôch v regióne

Horúce letné dni lákajú k pobytu pri vode. Niektorí uprednostňujú kúpaliská, iní navštevujú radšej jazerá. Ako je na tom kvalita vody sme pre vás zisťovali na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva v Žiari nad Hronom.

Spomíname...

Pamätný deň obetí banských nešťastí, ja si dovolím pridať aj hutníckych a vôbec priemyselných nešťastí.

 

Deň leňošenia

Svetové, či medzinárodné dni poznáme všetci. Oslavujeme, svoje matky, ženy, deti, otcov, významných ľudí našej planéty. Vedci, učitelia, umelci. Oslavujeme priateľstvo a rovnako aj lásku. Poviete si, že oslavujeme všetko. Ani zďaleka! Kalendár je plných tých najrôznejších dní, o ktorých ste ani netušili, a osláviť ich treba tiež.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.vyhodykariet.sk/sk/detail/card/92?f2=514&f3=&f4=
Žiar nad Hronom aktuálne
Dnes je 13°C a 0
Zajtra bude 7°C až 18°C a Lokálne búrky
Pozajtra bude 12°C až 22°C a Polooblačno
Predpoveď počasia na ďalšie dni
Pohotovosť má lekáreň: Lekáreň Dr. Max 3
Adresa: SNP 100 (HM Tesco)
Telefón: 045 / 321 44 01
Pohotovosti lekární na ďalšie dni
Obedné menu na dnes zverejnilo:
7 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame: Prajeme Vám dobrú chuť!
http://www.studiolafemme.sk/
TOP 10
http://regijo.com/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Zaujímajú vás aj informácie z regiónu Žarnovica, Levice, Handlová, Banská Štiavnica atď.?

ÁNO

NIE

NEVIEM

IBA ŠPORTPoslané Nataška
Celkom hlasov: 364
Predošlé ankety