Polícia v Banskobystrickom kraji upozorňuje vodičov, že na šmykľavej vozovke treba maximálne zvýšiť opatrnosť a šoférovanie v takýchto podmienkach si vyžaduje aj maximálne sústredenie a pozornosť. Prečítajte si, ako to vyzeralo dnes do 18. hodiny na našich cestách.

 

 Polícia opakovane pozorňuje vodičov, že v Banskobystrickom kraji je stále poľadovica na všetkých cestách a vznikajú kolízne situácie. Prevažne ide o škodové udalosti, ktoré sú bez zranenia, bez alkoholu a s nižšou škodou. Od 12. do 18. hodiny polícia riešila na našich cestách 4 dopravné nehody a 9 škodových udalostí, ktoré sa stali v dôsledku poľadovice. Opäť vodičov vyzývame k väčšej opatrnosti pri šoférovaní, nakoľko aj v týchto chvíľach polícia na cestách dokumentuje ďalšie nehody a škodové udalosti.
 


Pridal: Nataška Kategória: Spravodajstvo, Nedeľa 20 január 2013 - 18:48:06, Prečítané: 386x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Hudobník zo Žiaru dostal ponuku, ktorá sa neodmieta...

Keď sa hudobníkovi naskytne príležitosť zahrať si s jedným zo svojich hudobných idolov, bolo by veľkou chybou odmietnuť. Mladému muzikantovi zo Žiaru Nad Hronom – Ivovi Víťazkovi sa takáto príležitosť naskytla a okamžite sa jej chopil.

Extrém v župane?

O témach a riešeniach, ktoré priniesol prvý funkčný rok novozvoleného krajského zastupiteľstva ako aj predsedu BBSK sa budú spolu s moderátorom Radom Slobodom rozprávať koordinátorka projektu WatchBBSK Ingrid Kosová, Daniel Gelien (poslanec BBSK) a Božena Kováčová(poslankyňa BBSK).

Od 1. apríla ministerstvo vnútra sprístupní elektronické služby na úseku evidencie vozidiel

Od 1. apríla 2015 ministerstvo vnútra na portáli Elektronické služby MV SR sprístupní pre občanov niekoľko desiatok elektronických služieb z oblasti dopravných evidencií.

Deň narcisov 27.marca

V piatok 27.marca vyjde do ulíc slovenských miest  viac ako 15 tisíc špeciálne označených dobrovoľníkov s originálnou pokladničkou Ligy proti rakovine.
 

Nezabudnite si prestaviť hodinky: Prechádzame na letný čas!

V noci zo soboty na nedeľu sa končí zimný čas. Pospíme o hodinu kratšie. V nedeľu o 2.00 hod ráno si treba hodiny posunúť dopredu na 3.00 hod.

Deň primára Straku

V piatok 20.marca sa uskutočnilo tradičné stretnutie gynekológov z celého Slovenska pri príležitosti 24. ročníka Dňa primára MUDr. Jána Straku.

53 %

Viac ako 30 ľudí prišlo diskutovať o oddychovej zóne

Vedenie mesta sa strelo s obyvateľmi ETAPA aby im predstavilo projekt oddychovej zóny a zároveň si vypočuli pripomienky a návrhyy ľudí, ktorých sa výstavba zóny dotkne najviac.

50 %

Pleseň na detskom oddelení v žiarskej nemocnici je vraj už odstránená, informoval o tom Regionálny úrad verejného zdravotníctva

Minulý týždeň sa na sociálnej sieti objavili fotografie, ktoré jasne poukazovali na výskyt plesní nad oknami izieb detského oddelenia vo Všeobecnej nemocnici v Žiari nad Hronom. Fotografie okamžite vyvolali rozhorčené reakcie občanov. Po upozornení médiami sa prípadom začal zaoberať aj Úrad verejného zdravotníctva  v Žiari nad Hronom. My sme zisťovali, či sa tento problém podarilo odstrániť a či boli vyvodené voči nemocnici nejaké dôsledky.

Pozor si dajte na kontroly dopravnej polície

Policajti sa tento týždeň zamerajú na riskantnú a rýchlu jazdu a vedenie vozidla pod vplyvom alkoholu, informovala o tom Mária Faltániová, hovorkyňa KR PZ BB.

Dni jarnej čistoty v Žiari - Rozpis uloženia kontajnerov

Mesto Žiar nad Hronom v spolupráci so spoločnosťou Technické služby - Žiar nad Hronom, a. s. opäť pripravujú Dni jarnej čistoty 2015. Počas nich sa môžete zadarmo zbaviť objemného odpadu a drobného stavebného odpadu. Veľkokapacitné kontajnery budú rozmiestnené na území nášho mesta od pondelka 23. do piatka 27.marca v čase od 10tej do 18 tej hodiny. Rozpis rozmiestnenia kontajnerov si prečítajte.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
Žiar nad Hronom aktuálne
Dnes je 9°C a Prehánky
Zajtra bude 1°C až 6°C a Prehánky
Pozajtra bude 0°C až 7°C a Prehánky
Predpoveď počasia na ďalšie dni
Pohotovosť má lekáreň: Lekáreň Flora
Adresa: Janského 478
Telefón: 045 / 672 36 66
Pohotovosti lekární na ďalšie dni
Žiadne nastávajúce udalostiKompletný kalendár akcií
Obedné menu na dnes zverejnilo:
7 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame: Prajeme Vám dobrú chuť!
http://futbolero.myorganogold.com/cz-cs/products/
TOP 10
http://www.25marec.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Chcete, aby v meste fungoval mestský rozhlas?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 207
Predošlé ankety